Knížečka

O projektu

Leden 8, 2008

Připomínač, či jakkoliv jinak jej chcete nazývat, je volný projekt pro kohokoliv, kdo má chuť tuto službu využívat. Užívání je zdarma, dle vlastních chutí a možností.

Jedná se o webovou aplikaci, která si neklade za cíl nic jiného, než myslet za Vás na narozeniny a jmeniny vašich drahých přátel, kamarádů, známých, obchodních kontaktů, příbuzných, nepřátel, etnických menšin, zkrátka kohokoliv.

Vám tedy stačí se pouze zaregistrovat, přihlásit se, nastavit si požadovaná data, nastavit si způsob oznamování a zbytek už za Vás obstará tento prográmek, který Vám v nastavený interval pošle na zadaný e-mail informaci o narozeninách, svátku, či výročí.

Nově se připomínač naučil i opakovaná (periodická) připomínání a dokáže tedy v nastavených periodiách Vás informovat přesně o tom, o čem opakovaně připomínáni si přejete být.

Kolečka

Jak to tedy funguje?

Inu vše je velmi intuitivní a snadné. A to je přesně důvod vzniku tohoto projektu.

Je snahou jít jednoduchou a snadno nastavitelnou cestou pro uživatele naprosto neznalého. Nechceme tu mít vytvořený komplexní diář, který bude schopen zpracovávat stovky údajů, které běžný člověk ani nevyužije. Tento projekt prostě chce v dnešním uspěchaném světě podat pomocnou ruku a myslet za Vás na jmeniny a narozeniny.

Cílem není získávat od kohokoliv informace o jeho(jejích) kontaktech a proto pro nastavení stačí minimum údajů. Nemusím tedy zadávat, že František Lípa, bytem Za Křižovatkou 4, 765 02 Otrokovice má narozeniny 10.8.2005. Pro plnou funkčnost stačí zadat jméno František a nastavit datum 10.8.. Program pak bude hlídat vše potřebné. Tedy svátek - František a narozeniny 10. srpen.

Lze nastavit jestli se má posílat upozornění v den narozenin, či svátku, nebo dříve, případně vícekrát. Součástí upozorňování jsou též měsíční výpisy lidí, kteří mají svátek, či narozeniny, pro tu možnost se na tuto akci připravit.

Připomínač též posílá upozornění na „Státní svátky, dny pracovního klidu a významné dny“.

 

© 2017 Baron Pep von Kriegel. Kontakt peps@volny.cz.

Valid XHTML 1.0 | Valid CSS | SEO servis